n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Mistrzostwa Polski w nauce języka angielskiego online Langloo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Wtorek, 13 Styczeń 2015 09:34

W dniu 12 stycznia 2015 roku zwycięzcy Mistrzostw Polski w nauce języka angielskiego online Langloo  odebrali swoją zasłużoną nagrodę. Przypominamy, że w rywalizacji brali udział uczniowie z klasy 1Lg oraz 2 Lg. Zostali oni zgłoszeni  do konkursu przez swoją nauczycielkę języka angielskiego panią Karolinę Barską-Fomin jako 2 grupy (1 Lg i 2Lg). W konkursie wzięło udział 758 szkół z całej Polski w tym 9 z Radomia.

Grupa uczniów z  klasy 1 LG (technik logistyk) w składzie: 

 • Oliwia Janiec
 • Bartłomiej Miśtal
 •  Emilia Strzałkowska
 •  Marta Grymuła
 •  Michał Kaźmierczak
 • Dominik Świątkowski
 •  Aleksandra Ryszewska

zajęła I miejsce i pokonała 450 grup z całej Polski. Regulamin konkursu zakładał, że tylko 5 najlepszych uczniów ze zwycięskiej grupy pojedzie na 7 dniową wycieczkę do Londynu. Jednak dzięki hojności organizatorów taką mozliwość będzie miała cała grupa. Wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych otrzymają także bezpłatny dostęp do platformy Langloo do końca roku szkolnego.

 

II miejsce zajęła grupa uczniów z klasy 2Lg:

 

 • Mateusz Gruszka
 •  Katarzyna Wagner
 • Katarzyna Piekarska
 • Kewin Kruk
 • Marlena Kalita
 • Dawid Zawadzki
 • Krystian Romanowski

Jeszcze raz serdecznie grarulujemy i przypominamy, że druga edycja konkursu rusza już w lutym 2015 roku. Więcej informacji na langloo.com.

alt