n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Nauczyciele
duże małe domyślna
Nauczyciele PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Marszałek-Wordingham   

Lista nauczycieli w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu

alt

dyr. Walczak Rafał (RW) - historia, wiedza o społeczeństwie
v-ce dyr. Marzena Burzyńska (MB) -biologia,w-f
v-ce dyr. Marta Hartmann (MH) - przedmioty zawodowe
kier.szkol. praktycznego Marta Mortka (MM) - przedmioty zawodowe
Ks.Bartosiak Michał - religia
Bartold Krzysztof (VT) - język angielski,wychowawca klasy 2L2p
Bieniek Iwona (IB) - matematyka, wychowawca klasy 3E1
Błaszczyk – Ziętek Bożena (BB) -język niemiecki
Chmielnicka Maria (MC)- przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2E1p
Długosz-Suchecka Elżbieta (ED) - język angielski,
Drużdżel Marzena (MD) - język angielski
Dymińska Dorota (DD) - przedmioty zawodowe 
Fudala-Borowska Dorota (DF) - przedmioty zawodowe
Gregorczyk Anna (GR) - język angielski,wychowawca klasy 1Lg
Gromska Agnieszka (BK) - przedmioty zawodowe
Gunia Bożena (BG) - geografia
Iwańczyk – Nawrot Renata(RI)- język polski,wiedza o kulturze, wychowawca klasy 4E1
Jakubowska Katarzyna (VA) - język angielski, wychowawca klasy 1HPt
Janicka Marta (VC) - język niemiecki
Jelonkiewicz Halina (HJ) - język polski,
Jurkowska Edyta (EJ) - język polski, wiedza o kulturze, wychowawca klasy 2Lg2g 
Kotowicz Agnieszka (KT) -wf,wychowawca klasy 2Spp
Konwa Aneta (KN) - historia,wos, 
Kowalewski Michał (KW) - wf
Ks. Kowalik Szczepan (KA) - religia, filozofia
Kozłowska Barbara (BK) - przedmioty zawodowe,
Krosta Agata (AA) - przedmioty zawodowe
Król Urszula (EO) - przedmioty zawodowe, wykowawca klasy 1E2
Kwiatkowska Agnieszka- przedmioty zawodowe
Kwiecień Katarzyna (KK) - przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 4Lg2
Leszczyńska Małgorzata (ML) - historia,wos, wychowawca klasy 3H
Lipiec Agnieszka (AL) - matematyka, wychowawca klasy 4E2
Łyjak Dariusz (RV)- historia, wos
Marszałek - Wordingham Bożena (BM) - matematyka,
Mastalerz Bożena (WV), (PV) - informatyka, fizyka
Markowska Ewelina (1)- przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 1E1
Milczarski Zbigniew (ZM) - religia
Mizera Agnieszka (ZV) -język angielski
Niewiadomska Dorota (DN) - biblioteka
Nowak Ewa (EN) - język angielski, wychowawca klasy 4Sp
Olszewska Małgorzata (MO) - wf, 
Ołowiak Beata (BO) - język niemiecki, wychowawca klasy 2E2g
Pankowska Katarzyna (PA)- wf
Patyk Karolina (KP) - biblioteka
Patyk Mariusz (MP) - wf, 
Pawłowska Magdalena (PW) - przedmioty zawodowe
Płaskocińska Sylwia (SP) - przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2L1p
Podsiadła Justyna (PJ) - język angielski, wychowawca klasy 2Spg
Pyszczek Monika (PY) - wf, wychowawca klasy 2Ptg
Rdzanek Ewa (VG) - jezyk niemiecki
Rutka Patryk - przedmioty zawodowe
Sadkowska Aneta (EV) - matematyka
Sawicka Agata (AS) - religia
Sikora Kamila (KS) - przedmioty zawodowe, 
Sikorska Teresa (TS) - przedmioty zawodowe
Słomczyńska Ewa (ES) - przedmioty zawodowe, 
Sobień Ewa (SO) -wf
Soból Emilia - przedmioty zawodowe
Stawiński Bohdan (ST)  - edukacja dla bezpieczeństwa, BHP
Stępniak Katarzyna (SĘ) - geografia, wychowawca klasy 1Lg2
Suchecka Magdalena (MS) - język angielski, wychowawca klasy 2E1g
Surma Sylwia  (SS) - przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2Hp
Swat Barbara (BS) - język angielski
Szczepaniak Marzena (SC) - matematyka, wychowawca klasy 4Lg1
Szczepaniak Paulina (PS) - matematyka, informatyka, wychowawca klasy 3Lg2
Szczepanowska–Bartosiewicz Magdalena (SE)-przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 3E2
Sztobryn – Głowińska Beata (SG) - przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2E2p
Szymczyk Katarzyna (SY) - przedmioty zawodowe,wychowawca klasy 3Pt
Szymkiewicz Magdalena (SK)- język angielski, wychowawca klasy 4H
Ślarzyńska Malina (MŚ) - język niemiecki, wychowawca klasy 2L1g
Świdzikowski Igor (GG) - wf
Tomczyński Leszek (LT) - język polski, wiedza o kulturze
Trojanowska Monika (MT) - przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2Ptp
Tuźnik Emilia (AV) - przedmioty zawodowe
Wierzbicka- Krzak Agnieszka (AW)  - język angielski,wychowawca klasy 3Lg1
Wiśniewska Monika (MW) - przedmioty zawodowe, wychowawca klasy 2Hg
Własiuk Anna (WŁ) - język niemiecki
Zubańska Anna (AZ) - chemia, fizyka, biologia,
Żurowska Jolanta (JŻ) - język polski,wiedza o kulturze, wychowawca klasy 3Sp