n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Szkolne Koło Caritas kwestuje na rzecz chorych na nowotwory PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Wtorek, 14 Kwiecień 2015 07:06

Autor: Zbigniew Milczarski

Wolontariusze ze  Szkolnego Koła Caritas działającego przy naszej szkole w Niedzielę Miłosierdzi Bożego (12. 04. 2015.) przeprowadzili kwestę w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu. Dziękujemy księdzu proboszczowi Wiesławowi Lenartowiczowii za umożliwienie przeprowadzenia akcji i wszystkim parafianom za włączenie się w akcję "Pola nadziei"."Pola Nadziei" to akcja, której celem jest wspieranie osób chorych na nowotwory.  Ideą programu jest pozyskanie funduszy, a także edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los nieuleczalnie chorych.

alt