n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Pierwsze miejsce Ekonomika w konkursie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Wtorek, 28 Kwiecień 2015 11:58

W konkursie wiedzy "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" wystartowało w sumie 11015 uczniów z 328 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Konkurs ten to zwieńczenie trwającego od 2013 roku projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS". Do ostaniej finałowej tury zakwalifikowały się drużyny z czterech szkół w tym uczennice z ZSE w Radomiu: Katarzyna Markowska, Aleksandra Walkieiwcz oraz Weronika Skałbania z klasy 3e1. Aby wygrać w finale konkursu należało odpowiedzieć na jak największą liczbę pytan z 44. Były to zarówno pytania teoretyczne jak też zdania praktyczne. Nasze uczennice uzyskały aż 181 punktów z 207 możliwych do zdobycia, zostawiając tym samym konkurencję w tyle. Uczennice do konkursu przygotowywały panie : Dorota Borowska i Barbara Kozłowska.

Dziewczyny już szykują się do kolejnej edycji konkursu. Będą walczyć o indeksy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia za rok!

alt

alt