n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Zakończenie roku maturzystów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Piątek, 24 Kwiecień 2015 00:00

Autor: Halina Jelonkiewicz

Dnia 24.04.2015 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrktor Anna Glegoła. Następnie Natalia Kruk w imieniu wszystkich maturzystów wygłosiła podziękowanie dla dyrekcji, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły za opiekę i trud nauczania i wychowania. Pani dyrektor wręczyła najlepszym uczniom nagrody za osiągnięcia w nauce i sporcie. Najlepszym uczniem w szkole okazał się Damian Czerwonka, który oprócz nagrody książkowej otrzymał medal ufundowany przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych z siedzibą w Bydgoszczy.Część oficjalną zakończyło przekanie sztandaru. Młodzież pod opieką pani Haliny Jelonkiewicz przygotowała program artystyczny.  Po raz ostatni dla uczniów i nauczycieli wystąpił maturzysta Damian Czerwonka, który od klasy pierwszej umilał wszystkie akademie swoim śpiewem. Poza nim wystąpiły również uczennice z młodszych klas: Karolina Kowalczyk i Paulina Kryza. Ciekawy układ taneczny zaprezentowały: Magdalena Kaczmarczyk, Monika Korycka, Marlena Kalita i Kamila Ochwat.. Wielki aplauz wywołał występ szkolnego kabaretu "Nic śmiesznego" w składzie Adrian Kupis, Krzysztof Dulęba, Mateusz Lesiak, Dawid Korba, Michał Komendarek i Szymon Krzyżkowski. W zabawny sposób pożegnali oni maturzystów, dostosowując tematykę występu do okazji. Uroczystość zakończyły życznia dla maturzystów i piosenka "Szczęśliwej drogi już czas..."

alt