n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
FINAŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZSE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Czwartek, 21 Maj 2015 11:01

Autor: Małgorzata Olszewska

XIV edycja rozgrywek w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSE za nami.

W dniu 20.05.2015 r. na obiektach Ekonomika odbyły się finały w piłce siatkowej dziewcząt o PUCHAR DYREKTORA ZSE. W eliminacjach wzięło udział 9 drużyn. Do finału zakwalifikowały się reprezentacje klas 1E2 oraz 1Lg.
Po bardzo wyrównanej walce, puchar z rąk pani dyrektor Anny Glegoły, odebrały dziewczęta z klasy 1Lg. II miejsce przypadło kl. 1E2, III miejsce- kl.1E1, a IV-kl. 3E1. Organizatorami imprezy były panie Małgorzata Olszewska oraz Katarzyna Pankowska. Gratulujemy!
Następna edycja już za rok.

alt