n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Nasi logistycy w Londynie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Piątek, 26 Czerwiec 2015 12:31

Autor: Karolina barska-Fomin

W dniach 17-20.06 odbyła się wycieczka do Londynu dla zwycięzkiej grupy uczniów (6 osób i opiekuna grupy) klasy 1Lg w konkursie językowym Langloo Cup I edycja.
Uczniowie mieszkali u rodzin angielskich, zwiedzali zabytki Londynu (London Eye, Big Ben, Parlament, Buckingham Palace, Kingston Palace, rejs po Tamizie, Picadilly Circus, Muzeum Nauki i Techniki, Muzeum Madame Tussauds, Muzeum Historii Naturalnej) podróżowali różnymi środkami komunikacji miejskiej (autobus, metro). Wszystko to pozwoliło im doświadczyć prawdziwego życia w Anglii oraz doskonalić swoje umiejętności językowe. Uczniowie nie mieli żadnych problemów z porozumiewaniem się w języku angielskim. Utwierdzili się w przekonaniu że warto uczyć się języków obcych i brać udział w konkursach językowych. 
alt