n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Archiwum
duże małe domyślna
Zakończenie roku szkolnego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Niedziela, 28 Czerwiec 2015 11:00

Podczas zakończenia roku szkolnego jak zawsze w takich chwilach byli uczniowie, grono pedagogiczne i zaproszeni goście. Nie mogło obyć się bez podziękowań, kwiatów i ciepłych słów skierowanych zarówno prze uczniów do nauczycieli, jak i też w drugą stronę. Nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie w szkole, a wśród nich Aleksandra Walkiewicz, która poza tradycyjną nagrodą książkową, otrzymała także Stypendium Prezesa Rady Ministrów, jako osoba z najwyższą średnią w szkole ( 5,21). Wręczone zostały również nagrody za działalność na rzecz szkoły. Miłą niespodzianką było wręczenie naszej uczennicy Weronice Skałbani dyplomu i nagrody dla najlepszego wolontariusza roku 2014/2015 Szkolnych Kół Caritas Diecezji Radomskiej. Nagrodę tę przyznali przedstawiciel Caritas Diecezji Radomskiej: ks. dyrektor Robert Kowalski i pani Iwona Stępniewska.  Wyróżnienie i 1000 zł. nagrody  zdobył również SKC Ekonomik pod opieką pana Zbigniewa Milczarskiego. Po części oficjalnej odbyły się wystepy artystyczne. Tą część przygotowała pani Marzena Drużdżel.  Zaangażowanym w uroczystość dziekujemy i życzymy wszystkim udanych wakacji!

altalt

 

altalt