n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki / Wycieczka przedmiotowa klasy 3P/S do Stacji Kontroli Pojazdów
duże małe domyślna
Wycieczka przedmiotowa klasy 3P/S do Stacji Kontroli Pojazdów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Autor: Kamila Sikora

Dnia 6 października 2015 roku uczniowie klasy 3 P/S pod opieką nauczycielek : p. Kamili Sikory i p. Katarzyny Szymczyk mieli możliwość uczestniczenia w wycieczce do Stacji Kontroli Pojazdów ,,Auto-Kals,, przy ulicy Giserskiej 20. Podczas tego wyjścia młodzież zapoznała się z nowoczesnymi metodami służącymi do przeprowadzania badań okresowych pojazdów. Mieli okazję zobaczyć jak od strony technicznej wygląda taki przegląd. Dodatkową atrakcją było badanie techniczne samochodu jednego z uczniów, gdzie sama młodzież mogła sprawdzić czy stan pojazdu jest prawidłowy. Dzięki miłemu przyjęciu przez pracowników oraz fachowemu przedstawieniu całej operacji klasa w łatwy i przyjemny sposób przyswoiła wiedzę z zakresu eksploatacji pojazdów. Mamy nadzieję, że to początek współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ekonomicznych a Stacją Kontroli Pojazdów. Dziękujemy kierownictwu firmy za poświęcony czas oraz za przedstawienie krok po kroku czynności wykonywanych podczas badania technicznego pojazdu.