n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Biblioteka / Regionalny Konkurs Czytelniczy
duże małe domyślna
Regionalny Konkurs Czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Zachęcamy wszystkich uczniów, którzy lubią czytać książki do udziału w  Regionalnym Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Pierwszy etap polega na wybraniu i przeczytaniu 4 z 10 zaproponowanych przez organizatora książek i wykazaniu się znajomością problematyki utworów (test). Zwycięzcy pierwszego etapu mają za zadanie wybrać jedną z przeczytanych książek konkursowych i przygotować wypowiedź ustną zachęcającą do jej przeczytania. Mile widziane jest wykorzystanie rekwizytów, środków audiowizualnych itp.

Chętnych do udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie sie do biblioteki szkolnej do 15 stycznia 2016 roku. pierwszy etap konkursu odbędzie się 29 lutego 2016 roku. Etap drugi - 18 kwietnia 2016 roku.

Lista zaproponowanych przez RODON pozycji książkowych wraz z regulaminem konkursu znajduje się w linku poniżej:

www.rodon.radom.pl/konkursy_rodon/czytelniczy/2015_2016/pog/RKC_pog.pdf