n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Projekt ,Narkotyki,dopalacze-ulegniesz,polegniesz"z klasa 2Lg2.
duże małe domyślna
Projekt ,Narkotyki,dopalacze-ulegniesz,polegniesz"z klasa 2Lg2. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 2LG2 wraz z panem Michałem Kowalewskim 21.10.2016r. wzięli udział w projekcie zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Radomia oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji pod hasłem "Narkotyki, dopalacze - ulegniesz, przepadniesz".

Celem tej inicjatywy jest walka z używkami, narkotykami oraz dopalaczami, które w dzisiejszym świecie są jednym z większych zagrożeń dla młodzieży.W piątek  radomska hala MOSiR-u zapełniła się uczniami szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wszystko to za sprawą pokazowego meczu pomiędzy siatkarkami MUKS Trzynastka Radom, a Cerrad Czarnymi Radom.
Zespoły zagrały w mieszanych składach, a wynik zakończył się remisem 1:1.
alt
Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w projekcie.