n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki / Warsztaty profilaktyczne klasy 1Lg1 "Narkotyki,dopalacze - ulegniesz, przepadniesz"
duże małe domyślna
Warsztaty profilaktyczne klasy 1Lg1 "Narkotyki,dopalacze - ulegniesz, przepadniesz" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 28.X.2016 r. uczniowie klasy 1Lg1 pod opieką wychowawczyni pani Małgorzaty Olszewskiej uczestniczyli w plenerowych warsztatach profilaktycznych w Muzeum Wsi Radomskie. Hasło przewodnie warsztatów to              „ Narkotyki, dopalacze – ulegniesz, przepadniesz”.

alt

Organizatorem warsztatów był Prezydent Miasta Radomia oraz Komenda Wojewódzka Policji. Uczniowie uczestniczyli w wykładach    nt: „ Jak wygrać życie”, „ Konsekwencje społeczne używania narkotyków i dopalaczy”, poznali skalę zagrożenia przestępczością narkotykową, obejrzeli również, przejmujący film o narkotykach i dopalaczach. Druga część warsztatów odbyła się w plenerze. Razem  z przewodnikiem panem Tomaszem, młodzież zwiedziła skansen. Poznała procesy koszarni i uczestniczyła w pokazach tkackich.

alt
W uroczej „ Malmonówce” uczniowie zostali poczęstowani grillowaną kiełbaską i ciepłą herbatką. Był też czas na integrację z kolegami z innych radomskich szkół.

alt

alt

autor: Małgorzata Olszewska