n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Konkurs ,,Radom jakiego nie znacie"
duże małe domyślna
Konkurs ,,Radom jakiego nie znacie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 3 listopada 2016 roku uczniowie ZSE spotkali się w bibliotece szkolnej  na rozstrzygnięciu comiesięcznego konkursu geograficzno – historycznego „Radom jakiego nie znacie” .

Tłumy młodzieży powitała Dyrekcja szkoły: Pan Dyrektor Rafał Walczak i Pani Dyrektor Marzena Burzyńska oraz koordynator konkursu Kamila Kościlenik nauczyciel historii . Poprawnych odpowiedzi było wiele, ale tym razem szczęcie uśmiechnęło się do Adriana Kupisa. Zagadka z miesiąca listopada dotyczył kamienicy przy ulicy Żeromskiego, która zwana jest „Narodówką”. Zachęcamy do udziału w konkursie w miesiącu listopadzie.

alt

autor: Kamila Kościelnik