n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Wydarzenia w ramach pracy SZOK w ZSE w Radomiu
duże małe domyślna
Wydarzenia w ramach pracy SZOK w ZSE w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WUP W WARSZAWIE – FILIA W RADOMIU

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie jest partnerem IX edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku przypada na 14-20 listopada. Jest to międzynarodowe wydarzenie promujące przedsiębiorczość jako postawę i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczny ŚTP dużo uwagi poświęci promocji przedsiębiorczości społecznej. Nie może i naszych uczniów tam zabraknąć.
W ramach ŚTP Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej na Mazowszu będą organizowały szereg wydarzeń – zarówno we własnym zakresie, jak również we współpracy z partnerami zewnętrznymi.

Klasa 3 PS wraz z opiekunem p. Kamilą Sikorą będą uczestniczyli w warsztatach organizowanych w dniu 16 listopada (środa) w godz. 10:00 – 13:00 pt. „Spotkanie informacyjne –„Spotkanie z biznesem” organizowanych przez Filię WUP w Radomiu CIiPKZ ul. Mokra 2

Link i plakat do wydarzenia http://wupwarszawa.praca.gov.pl/documents/47726/1683056/%C5%9ATP%20plakat_radom.pdf/b95a318a-6d86-4496-951e-166906388f7b

SPOTKANIA ZAWODOWE Z PRAKTYKAMI BIZNESU
W ramach pracy SZOK w naszej szkole organizowane są „spotkania z praktykami”, na których to młodzież ma niebywałą okazję skonfrontować teorię z praktyką.
 
Najbliższe spotkanie przewidziane jest na dzień 23 listopada 2016 r. środa o godz. 10:25-12:20 w sali nr 19 z p. Anną Rabczyńską – Specjalistką ds. rozliczeń w Wydziale Transportu Ciężkiego ZTE w Radomiu, w poniższym zakresie:
• wypełniania dokumentacji listów przewozowych
• oraz ewidencji czasu pracy kierowców.
 
Serdecznie zapraszamy młodzież ostatnich klas kształcącą się w zawodach technik spedytor i technik logistyk 
 
WYCIECZKI PRZEDMIOTOWE
Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z wycieczek przedmiotowych naszej młodzieży:
• http://www.zse.radom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=688:wycieczka-kalsy-3e1-qnaucz-si-inwestowa-na-giedzieq&catid=118:wycieczki&Itemid=146

Do tej pory odbyły się następujące wycieczki przedmiotowe:

 
• 25.10.2016 r. wycieczka klasy 3E1 "Naucz się inwestować na giełdzie" – opiekunowie p. Magdalena Suchecka i Anna Dylor. Młodzież zwiedzała Giełdę Papierów Wartościowych oraz Centrum Pieniądza w Warszawie.
 
• 19.10.2016r. wycieczka klasy 2 E2 pod opieka p. Barbary Kozłowskiej
i Doroty Fudali Borowskiej zwiedzały Giełdę Papierów Wartościowych oraz Centrum Pieniądza w Warszawie.
 
• 12.10.2016r. uczniowie klasy 2Sp pod opieką p. Marty Mortki i p. Kamili Sikory uczestniczyli w kolejnej edycji wycieczek przedmiotowych do firmy transportowej ZTE Radom mieszczącej się przy  ul. Toruńskiej.
 
• 6.10.2016 klasy 4E1 i 4E2 pod opieką nauczycielek: mgr Anny Dylor, mgr Ewy Żurowskiej i mgr Marii Chmielnickiej brały udział w wycieczce przedmiotowej do Kielc. W trakcie wycieczki uczniowie zwiedzili między innymi Kielecką Fabrykę Pomp BIAŁOGON S.A.
 
autor: Marta Mortka