n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / IX Olimpiada Logistyczna w naszej szkole -wyniki
duże małe domyślna
IX Olimpiada Logistyczna w naszej szkole -wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Płaskocińska   

4 października 2016 roku w naszej szkole został przeprowadzony I etap IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W olimpiadzie udział wzięło 42 uczniów z klas kształcących w zawodzie technik logistyk.

Do etapu okręgowego, który odbędzie się 2 grudnia zakwalifikowali się uczniowie z klasy 3Lg:  Aleksandra Ryszewska, Piotr Dunal oraz Bartłomiej Miśtal, natomiast z klasy 4Lg: Marlena Kalita oraz Damian Tomczyk – Serdecznie Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie :-)

W tegorocznej edycji olimpiady wzięło udział niemal 7806 uczestników z całej Polski. Po szkolnych eliminacjach, w grze o indeks WSL, staże praktyki i cenne nagrody pozostało 712 uczniów.

Patronat Honorowy IX edycji: Minister Edukacji Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.


                   

Patronat Merytoryczny: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. 


                                

Udział w olimpiadzie to nie tylko szansa na cenne nagrody, zwolnienie z egzaminu czy bezpłatne studia w WSL. To możliwość odkrycia pasji, rozpoznania swojej dalszej drogi edukacyjnej lub zawodowej, to prawdziwa kuźnia talentów.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu od 2008 roku. Jest jedynym w Polsce turniejem tematycznym z dziedziny logistyki, którego laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego. Honorowym Patronem olimpiady jest Minister Edukacji Narodowej. Partnerem Merytorycznym jest Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne.