n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
duże małe domyślna
Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI  I DZIAŁAŃ ORGANIZOWANYCH Z TEJ OKAZJI PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ

 
 

Od  dziewięciu  lat,  w  listopadzie organizowany  jest  w  ponad  150 krajach świata, w tym w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W tym roku obchodzony w dniach 14-20 listopada 2016 r. Przez ten okres przedsiębiorcy,  mentorzy, przedstawiciele organizacji biznesowych i środowisk naukowych, instytucje edukacyjne oraz urzędy pracy podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły również mieli okazję uczestniczyć w wielu inspirujących i ciekawych wydarzeniach oraz inicjatywach podejmowanych z tej okazji w Radomiu zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem działań. Mogli odwiedzić między innymi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Radomiu przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w ramach zajęć warsztatowych pt. „Zaplanuj swoją karierę” oraz „Spotkanie z biznesem”, uczestniczyć w wycieczkach przedmiotowych po Banku PEKAO S.A. w Radomiu, czy w Izbie Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej uczestniczyć w warsztatach pt. „Bądź Przedsiębiorczy”.                     
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RELACJAMI z poszczególnych wydarzeń i inicjatyw organizowanych z tej okazji przez wielu nauczycieli oraz Szkolny Ośrodek Kariery działający w naszej Szkole.
 
 autor: Marta Mortka