n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Wizyta w Banku PeKao S.A w Radomiu
duże małe domyślna
Wizyta w Banku PeKao S.A w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie naszej Szkoły : klasa 3Lg pod opieką p.Ewy Słomczyńskiej  i p. Marty Mortki ( 16.11.2016) oraz klasa 2E2 pod opieką p.Anny Gregorczyk i  p.Doroty Fudali-Borowskiej (18.11.2016) zwiedzali  II Oddział Banku PeKaO  S.A.  w Radomiu na ulicy Pilsudskiego.

Wizyta w Banku rozpoczęła się od  powitania przez Dyrektora Oddziału panią  Grażynę Wieczorską, która  przedstawiła  historię rozwoju banku w ciągu ostatnich lat, banku który stał się liderem bankowości w Polsce.
altalt
 
Następnie  pani Monika Kuźmińska (menadżer ds. Sprzedaży)  zapoznała uczniów ze specyfiką pracy w banku oraz z ofertą rachunku bankowego dla młodzieży.
Pan Marcin Biliński  ( specjalista ds.sprzedaży)  przedstawił ciekawą prezentację na temat  systemów teleinformatycznych  transferu gotówki.
alt
Uczniowie zwiedzili również salę operacyjną i mogli zobaczyć  jak wygląda praca na stanowiskach dysponentów  oraz  jak funkcjonuje liczarka do monet.
 
Bank PeKaO  S.A. jako jedyny bank w Radomiu świadczy usługi sejfowe- uczniowie mieli wyjątkową okazję zobaczyć pomieszczenie sejfowe  i skrytki do przechowywania  przedmiotów wartościowych.
 
Wizyta w banku  była dla uczniów bardzo ciekawa .
 
autor:Dorota Fudala-Borowska