n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Wizyta uczniów z PG 13 w ZSE.
duże małe domyślna
Wizyta uczniów z PG 13 w ZSE. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dn. 28.11.2016 r. w ramach projektu  „Ekonomik- krok w dorosłość”- promującego kierunki  kształcenia w ZSE  w Radomiu - gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów z PG 13 wraz z doradcą zawodowym panią Sylwią Wesołowską.  Gości przywitała pani w-ce dyrektor Marzena Burzyńska.

Uczniowie gimnazjum zwiedzili szkołę oraz wzięli udział w warsztatach ekonomicznych na temat inwestowania, które przeprowadziła pani Maria Chmielnicka oraz  warsztatach logistycznych,  na których gimnazjaliści dowiedzieli się jak odczytywać kody kreskowe zamieszczone na towarach .Tę część warsztatów poprowadził pani Marta Mortka.  Po szkole oprowadzili gości uczniowie kl.1lg1 Patrycja, Artur i Kuba razem z panią Małgorzatą Olszewską. Najbardziej do gustu przypadła młodzieży atmosfera panująca w  naszej bibliotece.

alt

Dziękujemy  za wizytę i zapraszamy do Ekonomika.

autor: Małgorzata Olszewska