n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mateusza Gruszki
duże małe domyślna
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mateusza Gruszki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   
Spis treści
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mateusza Gruszki
Page #
Wszystkie strony

W dniu 29 listopada 2016 roku w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest ono przyznawane za wybitne osiągnięcia w nauce dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu objętego nadzorem pedagogicznym Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Najlepszym uczniem z naszej szkoły , który otrzymał Stypendium za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016 jest Mateusz Gruszka z klasy 4Lg. Mateusz uzyskał średnią 5,38. Został on stypendystą już po raz drugi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

alt