n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Dziewczęta z Ekonomika najlepsze w Radomiu !
duże małe domyślna
Dziewczęta z Ekonomika najlepsze w Radomiu ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dn.8.12.2016 r. w ZST w Radomiu odbyły się  Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym  w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wystartowało 11 szkół. Ekonomik okazał się najlepszy zarówno w kategorii drużynowej jak i indywidualnej .

Mistrzowski puchar dziewczęta wywalczyły w składzie: Ewelina Starzyńska , Kinga Frączak uczennice  kl. 3e2, Oliwia Janiec  i Emilia Strzałkowska z klasy  3lg na rezerwie wspierała koleżanki Aleksandra Granecka  z kl.2e1.

alt
 Najlepszą zawodniczką turnieju została Ewelina Starzyńska.Do srebra i brązu z poprzednich lat dołożyła upragniony złoty medal i tytuł Mistrzyni Radomia. Ewelina pokonała 44 zawodniczki
 z radomskich szkół.

alt

Opiekę nad drużyną sprawowała pani Małgorzata Olszewska.

alt

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

autor: Małgorzata Olszewska