Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Lekcje z ZUS- nasze uczennice w II etapie olimpiady.
duże małe domyślna
Lekcje z ZUS- nasze uczennice w II etapie olimpiady. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu po raz trzeci biorą udział w projekcie „Lekcje z ZUS”. W grudniu 2016 roku odbył się pierwszy etap olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, będącej podsumowaniem projektu „Lekcje
z ZUS”.

W etapie tym wyłoniono trzyosobowy zespół, który reprezentuje naszą szkołę w dalszych eliminacjach.  Skład zespołu tworzą uczennice: Karolina Czerska – klasa 3E1, Karolina Klocek – klasa 4E1, Małgorzata Tokarska – klasa 4E1.
Z 24, 5 tys. uczniów z całej Polski wyłoniono ponad 300 zespołów, które przeszły do dalszych eliminacji. Wśród tych zespołów znalazły się nasze uczennice. Dziewczyny zakwalifikowały się do drugiego etapu olimpiady i będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych w Warszawie.
Etap wojewódzki odbędzie się 14 marca tego roku, a finał w centrali ZUS w Warszawie - 26 kwietnia. Finaliści oprócz indeksu KUL mogą liczyć na dodatkowe punkty przy rekrutacji na studia także na innych uczelniach.
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i życzymy powodzenia.

autor:Maria Chmielnicka