n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Zabawa karnawałowa.
duże małe domyślna
Zabawa karnawałowa. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 6 lutego  w Krainie Marzeń w Radomiu odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci pracowników Ekonomika.

Wszyscy bawili sie znakomicie. Kreatywne i bardzo aktywne zabawy na ogromnym placu zabaw oraz wspólne spotkanie sprawilo nam wiele radosci, tym bardziej ze swoja obecnoscią zaszczycił nas niebywały gość- Święty Mikołaj oraz Śniezynka. Uradowane i grzeczne dzieci otrzymały słodkie paczki, a ich rodzice mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

alt

Okazało się, ze nasze pociechy są prawdziwymi mistrzami zabawy i radości. Dziękujemy serdecznie za niesamowity wieczór pełen atrakcji i wrazeń.

autor:Marta Mortka