n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Wizyta uczniów z PG nr 22.
duże małe domyślna
Wizyta uczniów z PG nr 22. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 8 lutego 2016 roku, odbyły się w naszej szkole warsztaty dla gimnazjalistów, promujące zawody technik ekonomista, handlowiec, logistyk, spedytor oraz technik eksploatacji portów i terminali.

Kierunki te, to tradycja kształcenia młodych ludzi w Zespole Szkół Ekonomicznych.Uczniowie reprezentujący PG nr 22 w Radomiu, pod opieką doradcy zawodowego p. Sylwii Wesołowskiej  mogli uczestniczyć w zajęciach pokazowo-warsztatowych przygotowanych przez nauczycielki: p. Martę Mortkę i p. Martę Hartmann. Gości serdecznie powitał Dyrektor ZSE p. Rafał Walczak i w-ce Dyrektor p. Marzena Burzyńska.Gimnazjaliści pod kierunkiem nauczycielek poznali zagadnienia z zakresu ekonomii, logistyki i spedycji. Ponadto podczas warsztatów mieli okazję poznać praktyczne zastosowanie kodów kreskowych w życiu codziennym np.: przy obsłudze klienta, pracach inwentaryzacyjnych czy nadawaniu przesyłek kurierskich. Druga część warsztatów dotyczyła dowodów zakupu - paragonu, faktury i możliwości składanych na ich podstawie reklamacji.Uczniowie byli zaangażowani, ciekawi, aktywni i chętnie zadawali pytania.

alt

Po zakończeniu zajęć zwiedzili budynek Zespołu Szkół Ekonomicznych, sale lekcyjne i pracownie komputerowe. Gimnazjaliści byli zachwyceni zajęciami, które mamy nadzieję wielu z nich przekonały do wyboru naszej szkoły i  staną się dla nich inspiracją do dalszej nauki.

alt

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy do EKONOMIKA.
 
autor: Marta Hartmann