n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / POWER staże / Relacja z praktyki spedytorów w Plymouth
duże małe domyślna
Relacja z praktyki spedytorów w Plymouth PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Korespondencja z Plymouth: relacja z pobytu na praktyce grupy spedytorów
Uczniowie klasy 3Sp odbywają praktykę głównie w angielskich sklepach i magazynach, przygotowując wysyłkę towarów, pakując towary oraz przygotowując stosowną dokumentację.

alt

Angielscy pracodawcy chwalą naszych uczniów za dyscyplinę pracy, entuzjazm i pracowitość, co przekazuje pani Prof. Marzena Drużdżel, która odwiedza praktykantów w ich miejscach pracy. Regularne kontrole przeprowadzają również pracownicy Tellus Education Group, którzy są w stanie wychwycić wszystkie nieprawidłowości, jeśli takie wystąpiłyby. Na szczęście dotychczas wszystko przebiega dobrzei uczniowie z klasy 3Sp są zadowoleni z praktyk.

alt

alt

 
autor:Marzena Drużdżel
 
Jutro relacja z następnych miejsc praktyk i rozmowa z pozostałymi uczniami.