n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Warsztaty w PG nr 3
duże małe domyślna
Warsztaty w PG nr 3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 09.03.2017r. nauczycielki Kamila Sikora i Marta Hartmann zostały zaproszone przez doradcę zawodowego p. Agatę Towarek  do PG nr 3 w Radomiu, na warsztaty dotyczące praw konsumenta.

alt

Uczniowie mieli okazję zapoznania się z dowodami zakupu, dowiedzieli się dlaczego warto brać paragony i jakie płyną z tego korzyści . Uczniowie wykazali duże zainteresowanie tą tematyką, zadając wiele pytań.  Korzystając z okazji wizyty w szkole nauczycielki przedstawiły pełną ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz zaprosiły młodzież na zbliżający  się DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY tj. 17.03.2017r.

Autor: Kamila Sikora