n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Dzień wiosny - Wybory Miss i Mistera szkoły
duże małe domyślna
Dzień wiosny - Wybory Miss i Mistera szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Finały Miss i Mistera Ekonomika już za nami !
Jak co roku cała społeczność Ekonomika zebrała się aby uczcić Pierwszy Dzień Wiosny. W tym roku mieliśmy przyjemność podziwiać rekordową liczbę kandydatów ( 15 dziewcząt oraz 16 chłopców ) wszyscy piękni, sympatyczni, zdolni i młodzi.

alt

Jak dokonać wyboru? Nie było łatwo. Kandydaci musieli się wykazać licznymi zdolnościami. Były tańce, śpiewy oraz trudne pytania. Oto wyniki:

  • Miss Ekonomika została Aleksandra Snopek, która zagarnęła też tytuł Miss Publiczności.
  • Misterem Ekonomika został Michał Kaźmierczak.
  • Misterem Publiczności został Arkadiusz Wołowiec
  •  I - wice Miss została Sylwia Gibała
  •  I –wice Mister został Damian Kołtunowicz
alt
Całą atmosferę podgrzewały liczne występy. Podziwialiśmy pokazy capoeira, taekwondo, wokalne i taneczne oraz występ szkolnego kabaretu „ Nic Śmiesznego”. Nad całością czuwały panie: Małgorzata Olszewska, Agnieszka Wierzbicka- Krzak oraz Renata Iwańczyk –Nawrot oraz uczennica klasy 2lg Klaudia Szatan. Oprawę muzyczną zapewnili chłopcy z klasy 2h. Oczywiście nie zapomnieliśmy o prowadzących galę Sandrze i Wojtku.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę i już zapraszamy za rok.
alt
 
autor: Małgorzata Olszewska