Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / POWER staże / 2e1 rozpoczyna praktyki w Plymouth
duże małe domyślna
2e1 rozpoczyna praktyki w Plymouth PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Plymouth - grupa ekonomistów.

Poniedziałek był dniem organizacyjnym. Rano spotkanie w Tellus - omówienie: harmonogramu zajęć, regulaminu pobytu w Tellus, kwestie bezpieczeństwa, zakwaterowanie młodzieży, omówienie dojazdu do szkoły.
alt

Od godziny 11 do 14 młodzież uczestniczyła w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,a na zakończenie krótki test. Po 14 zorganizowano długi spacer po mieście, zwiedzanie, zapoznanie z miastem.

alt

Młodzież miała chwile dla siebie, a potem pojechali do "rodzin".

alt

 
We wtorek zajęcia z Social Evening -tym razem organizowany przez francuzów.
 
autor: Marta Hartmann