Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Wycieczka klas 2E1 i 2E2
duże małe domyślna
Wycieczka klas 2E1 i 2E2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klas 2E1 i 2E2 wraz z paniami wychowawczyniami Kamilą Sikorą i Anną Gregorczyk w dniach 23-24 maja 2017 wybrali się na dwudniową wycieczkę do Krakowa i Energylandii w Zatorze.Wycieczkę rozpoczęli od wejścia na Kopiec Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego.

alt

Następnie uczniowie udali się na Krakowskie Błonie, Nadwiśle, odwiedzili krakowskiego Smoka, Wawel, Zamek Królewski oraz Rynek. Po obiadokolacji udali sie ponownie na Nadwiśle i Rynek,by podziwiać świetlne iluminacje.

alt

Drugiego dnia uczestnicy wycieczki udali się do Energylandii. Zabawa nie miała końca, uczniowie skorzystali ze wszystkich atrakcji parku rozrywki m.in z Speed Roller Coaster, wodnego Roller Coastera Atlantis. Po siedmio godzinnej zabawie zmęczeni i pełni wrażeń wrócili do Radomia.

alt 

autor: Anna Gregorczyk