n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / POWER staże / Wycieczka do Cefalu
duże małe domyślna
Wycieczka do Cefalu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Korzystajac z czasu wolnego naszych praktykantow udalo nam sie w dniu 28 maja 2017 roku zorganizowac wycieczke do Cefalú - małego urokliwego miasteczka, polozonego na północnym wybrzezu Sycylii nad Morzem Tyrrenskim, od Palermo oddalonego o okolo 70 km.

alt

Cefalú jest jedna z głównych atrakcji turystycznych w regionie i co roku przyciąga miliony turystów ze wszystkich czesci Sycylii, a takze z Wloch i Europy, oczywiscie i nas nie moglo tam zabraknac. Morze, mury, zabytkowa zabudowa, waskie uliczki, piękna i zadbana plaża, katedra z XII wieku, czysta i przezroczysta woda to atrakcje, których doświadczylismy, warto było podjąć starania by tu przyjechać i miło spędzić ten dzień. Wspomnienia jeszcze długo będą umilać nam codzienność...

Kolejne zdjecia w galerii.

autor Marta Mortka