n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / POWER staże / Zakończenie praktyki zagranicznej klasy 3Lg
duże małe domyślna
Zakończenie praktyki zagranicznej klasy 3Lg PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 02.06.2017 roku uczniowie z klasy 3 lg kształcacy się w zawodzie technik logistyk zakończyli miesięczne praktyki zagraniczne w Palermo na Sycylii w ramach projektu "Towards Excellence in Vocational Education and Training".

alt

W czasie pobytu w Palermo uczniowie byli pod opieką pani profesor Agnieszki Wierzbickiej-Krzak oraz pani profesor Marty Mortki. Odbywali praktyki w 4 duzych logistycznych firmach, a w międzyczasie na specjalnie zorganizowanym kursie uczyli się języka włoskiego oraz doświadczali nowych wrazeń ze zwiedzania pięknego Palermo oraz poznawania nowych osób.
Oficjalna cześć zakończenia odbyła się w biurze naszego sycylijskiego partnera w Firmie Send. Uczniowie otrzymali certyfikaty odbycia stażu,a niektórzy również referencje polecające od pracodawców.

alt

Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni, gdyż udział w miedzynarodowym projekcie to dobra okazja na pogłębienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych oraz na zwiększenie szans na zatrudnienie na krajowym i europejskim rynku pracy. Ponadto, odbycie zagranicznych staży przez uczniów potwierdzone zostaje certyfikatami Europass- Mobilność, dzięki którym nabyte przez nich umiejętności i kwalifikacje zawodowe uznawane są przez europejskich pracodawców. Z Palermo wracamy opaleni, radosni, szczęśliwi i dumni, gdyz dla nas wszystkich pobyt tutaj będzie ekscytujacą przygodą i niebywałym doświadczeniem na całe zycie. Wiemy jedno - naprawdę warto uczyć się języków obcych i podejmować wysiłki na zdobywanie nowych kompetencji i kwalifikacji również na rynkach zagranicznych. Dzięki naszej szkole i nauczycielom jesteśmy świetnie do tego przygotowani. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy dyrekcji naszej szkoły, rodzicom, nauczycielom, koordynatorom projektu oraz opiekunom za serce, wlozoną pracę i pomoc w zrealizowaniu naszego pobytu w Palermo na Sycylii. Dziękujemy!!!!

Fotorelacja w galerii zdjęć: zse.radom.pl/index.php.

autor Marta Mortka