n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki / Wycieczka do Brukseli uczennicy klasy 3E1
duże małe domyślna
Wycieczka do Brukseli uczennicy klasy 3E1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniach 16-20 czerwca 2017 roku odbyła się wycieczka do stolicy Belgii - Brukseli, w ramach wygranej w konkursie na temat Wiedzy o Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowała Patrycja Wólczyńska z 3E1.

alt

Podczas wycieczki można było zwiedzić najciekawsze miejsca znajdujące się w mieście m.in. Atomium oraz Łuk Triumfalny.

alt

Przewodnikiem grupy była Pani Maria Kozińska, która opowiadała ciekawostki dotyczące zabytków i historii Belgii. Głównym celem była prelekcja w Parlamencie Europejskim na temat pracy i roli Parlamentu Europejskiego oraz spotkanie z posłem Zbigniewem Kuźmiukiem.

alt

autor: Patrycja Wólczyńska 3E1