n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 27.09.2017
duże małe domyślna
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 27.09.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

 

W środę obchodzony będzie Europejski Dzień Języków

Plan dnia:
8:50 Test wiedzy (wybrane osoby z klas 1-4 pisać będą test wyboru z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego, sala 208    odpowiedzialna p. Anna Własiuk i p. Anna Gregorczyk)
11:20 QR Quiz ( na szkolnych korytarzach zawisną kody QR, zadaniem jest skan kodu do swojego smartfonu i przetłumaczenie ukrytego słowa, oraz podanie z jakiego pochodzi języka, odpowiedź należy nanieść na kartę odpowiedzi i oddać nauczycielowi, w tym celu proszę o zainstalowanie w swoich telefonach czytnika kodów QR, odpowiedzialna p. Anna Gregorczyk)
12:20  WHAT IS IT? WHO IS IT? (Poszukaj na terenie szkoły zdjęć znanych europejskich miejsc i osób, zbierz jak najwięcej fotografii, na odwrocie napisz co to za miejsce lub kim jest ta osoba, dodaj swoje imię i nazwisko oraz klasę, oddaj podpisane materiały pani Ani Gregorczyk lub Ewie Nowak, zwycięży osoba, która odda największą ilość znalezionych i poprawnie podpisanych fotografii, odpowiedzialna p. Ewa Nowak)
OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD... WKRÓTCE !!!
Zapraszamy do założenia w tym dniu kotylionów z flagami krajów europejskich (kotyliony będzie można otrzymać na parterze od waszych koleżanek), a także do zapoznania się  z plakatami przygotowanymi przez waszych kolegów ze szkoły na temat Dnia Języków.
Komisja Języków Obcych