n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / XIV Radomska Olimpiada Młodzieży - rozgrywki piłkarskie
duże małe domyślna
XIV Radomska Olimpiada Młodzieży - rozgrywki piłkarskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dnia 12.10.2017r. nasza szkoła wzięła udział w  rozgrywkach piłkarskich w ramach XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza drużyna pojechała pod opieką swojego nauczyciela wychowania fizycznego Michała Kowalewskiego. Rozegrała trzy mecze i pokonując wszystkie trzy drużyny w grupie awansowała do najlepszej piątki Radomia. Wyniki spotkań :

alt
ZS Ekonomicznych -  ZDZ - 3:0
ZS Ekonomicznych -  ZSO nr 6 - Kochanowski -  3:1
ZS Ekonomicznych – ZSZ Hubal  - 4:1
 
Z niecierpliwością czekamy na następne występy naszej drużyny 
 
autor:Michał Kowalewski