n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Zwyciezcy konkursów z okazji Europejskiego Dnia Języków
duże małe domyślna
Zwyciezcy konkursów z okazji Europejskiego Dnia Języków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Znamy już zwycięzców szkolnych konkursów zorganizowanych z okazji Europejskiego Dnia Języków. W VI Szkolnym Konkursie Językowym I miejsce zajął Bartłomiej Senator z kl. 3E1, II miejsce - Monika Smogorzewska z kl. 3E1, III miejsce - Valeriia Komisarova z kl. 3Lg2.

alt

alt

W konkursie z kodami QR nagrodę otrzymał Artur Kozera z kl.2Lg1.W konkursie polegającym na odszukaniu i poprawnym zidentyfikowaniu sławnych miejsc i osób z Europy zwycięzyli: Damian Gnaś z kl. 2Lg2 i Patrycja Golus z kl.3E2. Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

autor:Anna Własiuk