n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności / Sprzątanie cmentarzy
duże małe domyślna
Sprzątanie cmentarzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W sobotę 28 października 2017r.uczniowie klasy 2Sp: Anna Holewińska, Kacper Szczerbiński i Jan Nowakowski pod opieką wychowawczyni pani Anety Konwy uczestniczyli w sprzątaniu pomników na cmentarzu rzymskokatolickim przy ul. Limanowskiego: pomnika Stanisława Wernera oraz  Pomnika-Mogiły poświęconego pamięci Radomian pomordowanych w hitlerowskich obozach koncentracyjnych.

alt

Jak co roku, tuż przed dniem Wszystkich Świętych, młodzież z ZSE porządkowała również Cmentarz Ewangelicki. Mimo ekstremalnej pogody, uczniowie kl.2E1 i 2LG1 pod opieką pani Katarzyny Kwiecień oraz pani Marii Chmielnickiej spisali się na medal.

alt

Cmentarz prezentuje się wspaniale! Dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży za dzisiejszy dzień.
Informujemy, że 1 listopada, będziemy kwestować na odnowienie grobowca Arnerkerów w godzinach od 9 do 15.

alt
Zapraszamy do odwiedzenia cmentarza i wsparcia naszej kwesty.

Media o nas:radioradom.pl/sprzatanie-kwesta-cmentarzu-przy-kieleckiej/