n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Spektakl profilaktyczny "Ćpunka"
duże małe domyślna
Spektakl profilaktyczny "Ćpunka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 30.10.2017 r. młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w ramach działań profilaktycznych uczestniczyła w spektaklu profilaktycznym "Ćpunka".

Spektakl jest sceniczną adaptacja książki Barbary Rosiek pod tym samym tytułem. Jak mówi sama autorka:To przejmująco bolesna, prawdziwa i poruszająca opowieść o życiu współczesnej młodzieży, której przychodzi dorastac w świecie wyścigu szczurów i rozbestwionego konsumpcjonizmu, pigułek gwałtu i dopalaczy, przemocy i chorych ambicji koroporodzicow i wreszcie obojętności otoczenia w tym najbliższego. Młodzież z ogromnym zaangażowaniem i wzruszeniem ogladala spektakl.

alt

autor: Justyna Nowak