n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Zajęcia warsztatowe z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w ZSE
duże małe domyślna
Zajęcia warsztatowe z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w ZSE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dnia 30.10.2017 r. uczniowie ZSE uczestniczyli w zajęciach warsztatowych przeprowadzonych przez Monikę Zawisza pracownika Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Radomiu. Młodzież podczas zajęć pogłębiala wiedzę z zakresu udzialania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zarówno młodzież jak i nasza kadra pedagogiczna wykazala się dużym zaangażowaniem, chętnie zadawali pytania, brali udział w części praktycznej zajęć, podczas której każdy uczestnik mógł dokonać czynności reanimacyjnych na fantomie. Dziękujemy za zorganizowanie ciekawych i kreatywnych zajęć. Mamy nadzieję, że sytuacji w których będziemy musieli użyć wiedzy zdobytej podczas warsztatów, będzie jak najmniej w naszym życiu codziennym. Spotkanie zorganizowały panie Justyna Nowak oraz Kamila Sikora.