n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Szkolny Ośrodek Kariery / Debata "Pozytywny obraz przedsiębiorcy".
duże małe domyślna
Debata "Pozytywny obraz przedsiębiorcy". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 13.11.2017r. zainaugurowano X Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Pierwszym wydarzeniem ŚTP 2017 była debata pt. "Pozytywny obraz przedsiębiorcy", którą zorganizowano w Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego.

alt

W debacie wzięli udział przedstawiciele radomskich firm: Artur Marcinkiewicz - KOMBUD, Leszek Sikora - ITM, Andrzej Kurzawa - TECHNET. Urząd Miejski reprezentował wiceprezydent Jerzy Zawodnik, a Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny - prof. Tadeusz Dyr.

alt
Na spotkanie zostali zaproszeni uczniowie klasy 3E1 wraz z wychowawcą p. Kamilą Sikorą, którzy mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z doświadczeniami odnoszących sukcesy przedsiębiorców, które to informacje mogą okazać się pomocne w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Po zakończeniu debaty zaplanowano czas na zadawanie gościom pytań oraz bezpośrednie rozmowy.

alt
Uczniowie naszej szkoły pierwszy raz uczestniczyli w takiej debacie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 

autor:Kamila Sikora