Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Mistrzostwa Szkoły w kategorii dziewcząt w tenisie stołowym
duże małe domyślna
Mistrzostwa Szkoły w kategorii dziewcząt w tenisie stołowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk

W dniu 29.11.2017 na obiektach sportowych Ekonomika odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt. Mistrzostwa Szkoły zorganizowała i przeprowadziła pani Małgorzata Olszewska.

alt

Do turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” zgłosiło się 13 zawodniczek. Po raz czwarty Mistrzynią Szkoły została uczennica kl.4E2 Ewelina Starzyńska.

alt

II miejsce zajęła uczennica kl.4E2 Kinga Frączak, III m-ce zajęła Ola Granecka a IV m-ce Marta Mitak uczennice klasy 3e1.Te zawodniczki będą reprezentować ZSE już 5 XII na Mistrzostwach Radomia. Medale wręczył pan dyrektor Rafał Walczak, który rozegrał też jednego seta z naszą mistrzynią.
alt
Gratulujemy medalistkom a wszystkim zawodniczkom dziękujemy za udział i wspaniałą sportową rywalizację. Trzymamy kciuki za występy na Mistrzostwach Radomia