n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Konkursy Olimpiady / Sukces naszych uczennic w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym
duże małe domyślna
Sukces naszych uczennic w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 05 grudnia 2017r. na obiektach ZST w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym walczyły Panie. Miło nam powiadomić, że dziewczęta pod opieką p. Małgorzaty Olszewskiej w składzie: Ewelina Starzyńska, Kinga Frączak, Marta Mitak oraz Aleksandra Granecka zajęły I miejsce drużynowo i zdobyły tytuł Mistrzyń Radomia 2017/2018.

alt

Nasza liderka, Ewelina Starzyńska w finale po pasjonującej walce uległa uczennicy V LO. Dla Eweliny to kolejny medal ( tym razem srebrny) zdobyty na tej imprezie.

alt

Jako jedyna może się pochwalić całą medalową kolekcją. Cały zespół spisał się na medal. Wszystkie dziewczyny punktowały i dzięki temu po raz drugi z rzędu cieszą się złotem. Ekipę Ekonomika dopingowała z ławy rezerwowej Klaudia Prasek z klasy 1e2. Brawo dziewczyny!