n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia / Warsztaty w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej
duże małe domyślna
Warsztaty w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dnia 16.02.2018 uczennice i uczniowie klasy 2 Lg1 z Zespołu Szkół Ekonomicznych pod opieką polonistki Jolanty Żurowskiej wzięli udział w warsztatach poświęconych sztuce współczesnej przeprowadzonych przez edukatora Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia - Michała Grabowskiego.

alt

Na początku spotkania poznali podstawowe formy wypowiedzi artystycznych, aby później wykorzystać je przy realizacji przydzielonych zadań. Jednym z nich było stworzenie wystawy w Muzeum codziennych czynności.

alt

Warsztaty okazały się bardzo interesujące, zmobilizowały młodzież do działań kreatywnych, wyzwalały wyobraźnię i zachęcały do współpracy. Efekty pracy grup zostały przedstawione w formie ekspozycji i udokumentowane na zdjęciach.

alt

Uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni i wyrażali chęć uczestniczenia w kolejnych działaniach. Dziękujemy panu Grabowskiemu za atrakcyjne zorganizowanie zajęć!