n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki
duże małe domyślna
Wycieczki
Wycieczka przedmiotowa do Kielc klasy 4E1 i 4E2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
W dniu 6.10.2016 klasy 4E1 i 4E2 pod opieką nauczycielek: mgr Anny Dylor, mgr Ewy Żurowskiej i mgr Marii Chmielnickiej brały udział w wycieczce przedmiotowej do Kielc.

              alt
W trakcie wycieczki uczniowie zwiedzili Kielecką Fabrykę Pomp BIAŁOGON S.A. Fabryka jest spółką pracowniczą, która powstała w 1817 roku z inicjatywy księdza Stanisława Stasica. Firma zajmuje się produkcją pomp i latarni ulicznych. Uczniowie poznali bogatą historię firmy, steukturę organizacyjną, zasady funkcjonowania systemu jakości oraz sposób prowadzenia marketingu i sieci sprzedaży. Uczestnicy wycieczki obejrzeli hale produkcyjną i poznali kolejne etapy procesu produkcyjnego pomp. Zwiedzili również izbę pamięci i obejrzeli różnego rodzaju pamiątki historyczne np.: medal z wizerunkiem Huty i napisem: "I kruszcom polskim zajaśniało słońce". Drugim punktem wycieczki było zwiedzanie Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. Uczniowie zwiedzili wnętrze pałacu oraz poznali jego historię. Obejrzeli również dwie wystawy: Galerię Malarstwa Polskiego oraz Wystawę Obrazów Rafała Hadziewicza. Na koniec wycieczki uczestnicy podziwialipanoramę Kielc ze wzgórza Karczówka.
Wycieczka była bardzo udana. Przy pięknej słonecznej pogodzie uczniowie zwiedzili kieleckie atrakcje oraz poszerzyli wiedzę zarówno z przedmiotów zawodowych, jak również z przedmiotów ogólnokształcących, szczególnie z języka polskiego i historii.
 
Dzień Chłopaka klasy 3Hp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Mortka   

 W dniu 30 września 2016 r. klasa 3 Hp wraz z wychowawczynią mgr Martą Mortką miała okazję miło i przyjemnie spędzić wspólnie czas w pizzerni-kręgielni oraz na spacerze po zabytkowej części Starego Miasta w Radomiu. alt


Spotkanie było również okazją do świętowania klasowego Dnia Chłopaka. Bardzo nam się podobała taka forma integracji i odpoczynku od codziennych zmagań szkolnych. Dziękujemy serdecznie :)

alt

 

alt

 
Dęblin i Puławy-wycieczka przedmiotowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Autor: Marta Mortka

W dniu 20.05.2016 r. w słoneczny piątek - klasa 3 LG TECHNIK LOGISTYK i klasa 2 HP II grupa TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do Dęblina i Puław organizowanej przez panią profesor Martę Mortkę. Młodzież była również pod opieką pani profesor Kamili Sikory oraz pani profesor Ewy Słomczyńskiej. W bardzo atrakcyjnym programie zwiedzaliśmy:

Więcej…
 
Wycieczka przedmiotowa klasy 3P/S do Stacji Kontroli Pojazdów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Autor: Kamila Sikora

Dnia 6 października 2015 roku uczniowie klasy 3 P/S pod opieką nauczycielek : p. Kamili Sikory i p. Katarzyny Szymczyk mieli możliwość uczestniczenia w wycieczce do Stacji Kontroli Pojazdów ,,Auto-Kals,, przy ulicy Giserskiej 20. Podczas tego wyjścia młodzież zapoznała się z nowoczesnymi metodami służącymi do przeprowadzania badań okresowych pojazdów. Mieli okazję zobaczyć jak od strony technicznej wygląda taki przegląd. Dodatkową atrakcją było badanie techniczne samochodu jednego z uczniów, gdzie sama młodzież mogła sprawdzić czy stan pojazdu jest prawidłowy. Dzięki miłemu przyjęciu przez pracowników oraz fachowemu przedstawieniu całej operacji klasa w łatwy i przyjemny sposób przyswoiła wiedzę z zakresu eksploatacji pojazdów. Mamy nadzieję, że to początek współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ekonomicznych a Stacją Kontroli Pojazdów. Dziękujemy kierownictwu firmy za poświęcony czas oraz za przedstawienie krok po kroku czynności wykonywanych podczas badania technicznego pojazdu.

 
Wycieczka do Warszawy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

16 października młodzież z klas 2 Hp i kl. 2 E1 pod opieką Magdaleny Sucheckiej, Marty Mortki i Agnieszki Wierzbickiej-Krzak była na wycieczce w Warszawie. Główne punkty zwiedzania to:

  • Centrum Nauki Kopernik,
  • Stare Miasto z przewodnikiem
  • przejazd 2-gą linią METRA
  • Stadion Narodowy - trasa Piłkarza.

Wszyscy świetnie się bawili i liczą na więcej takich okazji do integracji :)

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 8