n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wycieczki
duże małe domyślna
Wycieczki
Wycieczka przedmiotowa do Warszawy klasy 2E2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczennice klasy 2E2 19.10.2016r. pod opieka p.Barbary Kozłowskiej i Doroty Fudali Borowskiej zwiedzały Giełdę Papierów Wartościowych oraz Centrum Pieniądza w Warszawie.

Więcej…
 
Wycieczka przedmiotowa do ZTE Radom klasy 2SP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 

W dniu 12.10.2016r. uczniowie klasy 2Sp pod opieką p. Marty Mortki i p. Kamili Sikory uczestniczyli w kolejnej edycji wycieczek przedmiotowych do firmy transportowej ZTE Radom mieszczącej się przy  ul. Toruńskiej.

 Przedstawiciele firmy w bardzo ciekawy sposób przedstawili zasady związane z planowaniem i realizowaniem procesów transportowych  ładunków  uniwersalnych i ponadgabarytowych. Młodzież zapoznała się również  ze specjalistycznym taborem  samochodowym należącym do firmy ZTE.

                alt

Taka wycieczka przedmiotowa to dla wielu uczniów pierwsze zetknięcie się z rzeczywistością  branży TSL.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.

                  alt         

 
Wycieczka przedmiotowa do Kielc klasy 4E1 i 4E2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
W dniu 6.10.2016 klasy 4E1 i 4E2 pod opieką nauczycielek: mgr Anny Dylor, mgr Ewy Żurowskiej i mgr Marii Chmielnickiej brały udział w wycieczce przedmiotowej do Kielc.

              alt
W trakcie wycieczki uczniowie zwiedzili Kielecką Fabrykę Pomp BIAŁOGON S.A. Fabryka jest spółką pracowniczą, która powstała w 1817 roku z inicjatywy księdza Stanisława Stasica. Firma zajmuje się produkcją pomp i latarni ulicznych. Uczniowie poznali bogatą historię firmy, steukturę organizacyjną, zasady funkcjonowania systemu jakości oraz sposób prowadzenia marketingu i sieci sprzedaży. Uczestnicy wycieczki obejrzeli hale produkcyjną i poznali kolejne etapy procesu produkcyjnego pomp. Zwiedzili również izbę pamięci i obejrzeli różnego rodzaju pamiątki historyczne np.: medal z wizerunkiem Huty i napisem: "I kruszcom polskim zajaśniało słońce". Drugim punktem wycieczki było zwiedzanie Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach. Uczniowie zwiedzili wnętrze pałacu oraz poznali jego historię. Obejrzeli również dwie wystawy: Galerię Malarstwa Polskiego oraz Wystawę Obrazów Rafała Hadziewicza. Na koniec wycieczki uczestnicy podziwialipanoramę Kielc ze wzgórza Karczówka.
Wycieczka była bardzo udana. Przy pięknej słonecznej pogodzie uczniowie zwiedzili kieleckie atrakcje oraz poszerzyli wiedzę zarówno z przedmiotów zawodowych, jak również z przedmiotów ogólnokształcących, szczególnie z języka polskiego i historii.
 
Dzień Chłopaka klasy 3Hp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Mortka   

 W dniu 30 września 2016 r. klasa 3 Hp wraz z wychowawczynią mgr Martą Mortką miała okazję miło i przyjemnie spędzić wspólnie czas w pizzerni-kręgielni oraz na spacerze po zabytkowej części Starego Miasta w Radomiu. alt


Spotkanie było również okazją do świętowania klasowego Dnia Chłopaka. Bardzo nam się podobała taka forma integracji i odpoczynku od codziennych zmagań szkolnych. Dziękujemy serdecznie :)

alt

 

alt

 
Dęblin i Puławy-wycieczka przedmiotowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

Autor: Marta Mortka

W dniu 20.05.2016 r. w słoneczny piątek - klasa 3 LG TECHNIK LOGISTYK i klasa 2 HP II grupa TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do Dęblina i Puław organizowanej przez panią profesor Martę Mortkę. Młodzież była również pod opieką pani profesor Kamili Sikory oraz pani profesor Ewy Słomczyńskiej. W bardzo atrakcyjnym programie zwiedzaliśmy:

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 9