n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Wesołych Świąt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 alt

 
Mazowiecka Policja Apeluje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!
 
Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.
 
Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.
Więcej…
 
Dar juniora dla seniora. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Szkolny Klub Wolontariatu pragnie podziękować nauczycielom i uczniom naszej szkoły za włączenie się w akcję Caritas Diecezji Radomskiej pod hasłem "Dar Juniora dla seniora - Jałmużna Wielkopostna". 

Akcja ta miała na celu uwrażliwienie młodzieży na potrzeby osób starszych i chorych.
Społeczność naszej szkoły uzbierała 301 zł. W dalszej zbiórce przeszkodziło nam niestety wprowadzenie stanu epidemicznego. 
Ten niewielki datek pomoże seniorom w zakupie leków i godnym przeżyciu Świąt Wielkanocnych.
alt
 
Zawieszenie zajęć w szkole. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

WAŻNE ! 

Szanowni Państwo!

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa dzieci, zajęcia zostają zawieszone od 12 do 25 marca 2020 r.. Od 12 marca uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół.
 
Prosimy pamiętać o bezpieczeństwie w domu. Uczniowie muszą unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe). Najlepiej jeżeli w tym czasie pozostaną w domu.
 
Prosimy o śledzenie informacji przesyłanych przez dyrektora szkoły za pośrednictwem e-dziennika oraz strony internetowej szkoły.
 
Prosimy również o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.
 
Prosimy o zapoznanie się z komunikatem MEN w sprawie zawieszenia zajęć:  www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
 
 
Konferencja "Wprowadzenie modelu CLIL w kształceniu zawodowym." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Ośmiu nauczycieli z Zespołu Szkół Ekonomicznych z komisji przedmiotów zawodowych i języków obcych wzięło udział 05.03.2020r  w międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Instytut Technologii Eksploatacji-Sieć Badawcza Łukasiewicz oraz Uniwersytet Warszawski. Konferencja była podsumowaniem projektu pt. "Wprowadzanie modelu CLIL w kształceniu zawodowym" zealizowanego przez 4 kraje europejskie w ramach programu Erasmus +.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 38