n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.
 
Dotarliśmy do końca roku szkolnego.Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.
 
W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego, dlatego zapraszamy was do obejrzenia filmu. www.youtube.com/watch
alt
 
 
Msza w intencji naszego ucznia z klasy 1Lg2g PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 15.06.2020r. Mateusz Kowalski ,uczeń naszej szkoły z klasy 1Lg2g trafił do szpitala i obecnie w stanie ciężkim przebywa na Oddziale intensywnej terapii na Józefowie. Medycy utrzymują chłopca w śpiączce farmakologicznej,aby ustabilizować jego stan,by mógł być poddany operacji ratującej jego życie.Sytuacja jest bardzo poważna,dlatego wesprzyjmy Mateusza i jego bliskich duchowo, poprzez modlitwę i weźmy udział we mszy św.,która odbędzie się w najbliższy piątek tj.19.06.2020r.o godz.18.00 w Bazylice św. Kazimierza przy ulicy Głównej 16 w Radomiu. 

                                                    Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.
                                        Wychowawca oraz wychowankowie klasy 1Lg2g.
 
90 miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Nasza szkoła zajęła 90 miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii i 23 miejsce w województwie mazowieckim. W ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii nasi uczniowie realizowali projekty społeczne, spośród 9 projektów, dwa zostały ukończone Ekonomik Chillout Zone i Razem dla Krzysia!. Szczegółowy raport dostępny w linku: zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2020

Artykuł o rankingu na portalu onet.pl :bit.ly/2XYuKp0

 
Ranking Szkół Zwolnionych z Teorii. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

 
Ranking Szkół tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.
 
Uroczysta Gala Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu odbędzie się w nowej formie - online 2 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 na Facebookowym profilu @ZwolnienizTeorii
 
Ekonomik pomaga! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Na ręce Pana Dyrektora społeczność naszej Szkoły otrzymała podziękowanie od Caritas diecezji radomskiej za przekazanie pieniędzy na wsparcie akcji "Stop dla koronawirusa".

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 40