n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Narodowy Spis Powszechny 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Policzmy się dla Polski!

Rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny 2021

Od 1 kwietnia będzie trwać największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą będzie samospis internetowy.
alt
 
Najważniejszy cel NSP 2021 to poznanie sytuacji demograficznej i mieszkaniowej na poziomie kraju, województw, powiatów i gmin. Dzięki tym danym będzie można analizować zmiany, jakie zaszły w procesach demograficznospołecznych i ekonomicznych od czasu ostatniego spisu powszechnego (2011 r.), a także tworzyć prognozy dotyczące rozwoju Polski w najbliższych latach.
 
Więcej…
 
Money Global Week 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

PODSUMOWANIE WYDARZEŃ SZKOLNYCH W RAMACH ŚWIATOWEGO TYGODNIA PIENIĄDZA – MONEY GLOBAL WEEK 2021 roku

Zespół Szkół Ekonomicznych, jak co roku, we współpracy z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) organizuje inicjatywy związane z międzynarodową kampanią z zakresu edukacji finansowej GLOBAL MONEY WEEK - Światowy Tydzień Pieniądza, w dniach 22-28 marca 2021 roku.
Szkolnym koordynatorem wydarzeń jest Pani Marta Mortka – Kierownik Szkolenia Praktycznego.
GMW jest coroczną międzynarodową kampanią informacyjną na rzecz dbania o to, by dzieci i młodzież od najmłodszych lat zyskiwały świadomość finansową i stopniowo rozwijały wiedzę, umiejętności, postawy i nawyki niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych i docelowo uzyskały finansowy dobrostan i finansową odporność.
Hasłem tegorocznej edycji GMW jest „Take care of yourself, take care of your money” 
(„Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje pieniądze”).
 alt
 
Więcej…
 
Wesołego Alleluja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 alt

 
Wykład w ramach projektu ,,Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło jest nam poinformować, iż uczniowie klas 1E1 i 1E2 Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu, w dniu 10 marca 2021 r. brały udział w wykładach realizowanych w ramach projektu ,,Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji".

alt

Więcej…
 
Debata ekspercka pt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Miło jest nam poinformować, iż dnia 3 marca 2021 roku za pośrednictwem PLATFORMY TEAMS klasy 2E1P, 2E1G, 2E1P, 2E2G wzięły udział w debacie eksperckiej pt. „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy”. Organizatorem wydarzenia była Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Prawa i Administracji, Wydział Nauk Społecznych, Akademickie Biuro Rachunkowe Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu oraz Studenckie Forum Business Centre Club.

 alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 47