n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


"Tornister pełen uśmiechów" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniach 9 - 21 września nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzili zbiórkę przyborów  szkolnych "Tornister pełen uśmiechów", dla polskich dzieci, które mieszkają  na Ukrainie. Zebrane przybory szkolne na sumę ponad 930 złotych  przekazane zostały za pośrednictwem Caritas Radom siostrze Annie Lis, która pracuje na Ukrainie z polskimi dziećmi. Dziękujemy społeczności Ekonomika za wsparcie tej akcji.

alt

 
Zajęcia z języka rosyjskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W sobotę 26 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia rozwijające zainteresowania z języka rosyjskiego, realizowane w ramach projektu „Dźwignia kariery”. A ponieważ 26 września przypada Europejski Dzień Języków, na przerwach ćwiczyliśmy trochę język hiszpański oraz słuchaliśmy niemieckich i hiszpańskich piosenek.
Dzień Języków w naszej szkole będziemy obchodzić we wtorek 29 września.

alt

 
Klasy pod patronatem UTH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 17 września 2020 r. Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu podpisał z Uniwersytetem Technologiczno – Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu umowę o współpracy w ramach projektu: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

Więcej…
 
XV Edycja Programu InstaLing PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W bieżącym roku szkolnym 2020/21 nasza szkoła przystąpiła do XV Edycji Programu InstaLing dla Szkół. Wykorzystując narzędzia TIK wdrażamy innowacyjne technologie w nauczaniu języków obcych. InstaLing jest aplikacją, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek oraz motywuje uczniów do systematycznej pracy. Bliższe informacje pod linkiem instaling.pl/.

 
 
Dzień Kropki 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

15 września (wtorek) po raz kolejny obchodzimy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu zakładamy ubrania w kropki, groszki, grochy, kółka i kółeczka. Uczniowie posiadający „kropkowe” ubranie nie będą w tym dniu pytani, poza tym mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami Dyrektora Szkoły. Na wtorek przynosimy „kropkowe” rysunki wykonane w domu na kartkach A4, a w szkole tworzymy „kropkowe” dzieła na kartkach A5 (przynosimy własne przybory - kredki, mazaki itp.). Prace plastyczne oddajemy we wtorek do organizatorek święta – pani Anny Gregorczyk i pani Anny Własiuk. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do zaprezentowania światu swoich talentów, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent. Będziemy je mogli wpisywać na przygotowanych plakatach na korytarzu na II piętrze (Ekonomik Chillout Zone).

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 42