n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Europejski Dzień Języków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Patyk   

alt

 
Akademia Filmowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W środę 13 września 2017 r. nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej Akademię Filmową 2016/2017 kina Helios w Radomiu. Podczas gali nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za uczestnictwo w projekcie i otrzymała upominki od kina Helios. Podczas gali nastąpiło również uroczyste otwarcie sezonu 2017/2018 z projektami kina Helios, m.in. Akademią Filmową, Kinem na temat i Heliosem na scenie. Gorąco zapraszamy nauczycieli i uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w kolejnej X edycji Akademii Filmowej.

 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Radomski Ekonomik uroczyście rozpoczął nowy Rok Szkolny 2017/2018!
Uczniów szkoły powitał w imieniu Grona Pedagogicznego pan dyrektor Rafał Walczak, przedstawił nowych nauczycieli, a uczniów klas 1 zapoznał z ich wychowawcami. Po uroczystej akademii uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach. Życzymy Wszystkim sukcesów i miłych chwil spędzonych w gronie przyjaciół.

 

 

 

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Ekonomik rozpoczyna wakacje! Świadectwa i nagrody rozdane. W tym roku dyrekcja wręczyła ponad 100 nagród. Cieszymy się, że mamy takich zdolnych uczniów. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji. Wypoczęci i pełni nowych pomysłów wracajcie do szkoły 1 września.
Dziękujemy paniom Ewie Żurowskiej, Bożenie Marszałek-Wordingham oraz uczniom klasy 1Lg1 i 1E2 za oprawę artystyczną akademii, a Patrycji Podsiadła z kl.1Lg1 za fotorelację.

alt

autor: Małgorzata Olszewska

 
Udział w projekcie "Deutsch hat Klasse" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

W roku szkolnym 2016/2017 Zespół Szkół Ekonomicznych brał udział w projekcie "Deutsch hat Klasse" zorganizowanym przez Goethe Institut w Warszawie. Zadanie konkursowe polegało na wspólnym dokonaniu zmian w aranżacji przestrzeni w klasie do nauki języka niemieckiego.
Grupa uczniów z klasy 2Lg2 (18 osób) pod opieką pani Anny Własiuk zaplanowała i przeprowadziła zmiany w sali 208 ucząc się języka niemieckiego w działaniu.

Za udział w projekcie szkoła, opiekun i wszyscy uczestnicy otrzymali od Goethe Institut dyplomy. Uczniowie otrzymali też upominki - worki. 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8