n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Wesołych Świąt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 alt

 
Spotkanie online maturzystów z pracodawcami i przedstawicielami UTH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W poniedziałek 21 grudnia uczniowie klas IV Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w spotkaniu on-line z pracodawcami, przedstawicielami radomskich firm i UTH, w ramach współpracy Zespołu Szkół Ekonomicznych z Urzędem Miejskim - Biurem Obsługi Radomskiej Strefy gospodarczej. Uczestnikami spotkania byli: Uczniowie i przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych,  Pani Marta Jastrzębska - Dürr Poland, Pan Mateusz Wieteska - Dürr Poland, Pan dr inż. Alicja Wąsowicz - Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny, Pani Ewelina Barszcz - Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny, Pan Krzysztof Turek - Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej UM Radom, Pani Anna Adamczyk - Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej UM Radom.

alt

 
Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną Uniwersytety Technologiczni – Humanistycznego w Radomiu oraz możliwością podjęcia pracy w przyszłości w firmie Dürr Poland.
 
 
Konferencja "Kariera PandemioOdporna" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 16 grudnia 2020 roku uczniowie klas II i III Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięli udział w konferencji online „Kariera PandemioODPORNA” organizowaną przez Izbę Przemysłowo Handlową Ziemi Radomskiej wraz z Narodowym Instytutem Wolności i Where2Go.edu.pl. Podczas konferencji omówiono zagadnienia bardzo ważne dla młodzieży takie jak: matura, studia za granicą, co zmieni się po Brexicie dla studentów z UE,  czym edukacja na europejskich uczelniach różni się od edukacji w Polsce znaczenie kompetencji transferowych i wiele innych.

alt

 
Konferencja naukowa "Transformacje prawa polskiego w dobie COVID" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 15 grudnia 2020 r. klasy 1E1 i 1E2 w ramach projektu: KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI. wzięły udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Transformacje prawa polskiego w dobie COVID”. Organizatorzy konferencji zaznaczyli, iż epidemia COVID jest zjawiskiem, którego wystąpienia, skali i następstw nie można było przewidzieć. W chwili obecnej nie jest również możliwe udzielenie jednoznacznej odpowiedzi czy, kiedy i w jaki sposób uda się przezwyciężyć negatywne skutki epidemii. Nie ulega jednak wątpliwości, że niezależnie od rozwiązania oczywistego zagrożenia dla zdrowia i życia ludzkiego z powodu zarażenia wirusem SARS-Cov-2 przyjdzie nam się mierzyć jeszcze wiele lat z wywołanymi przez epidemię potężnymi perturbacjami o charakterze ekonomicznym i społecznym.

alt

Więcej…
 
Konferencja online " Kariera PandemioODPORNA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Chcąc wesprzeć młodzież, mającą dylematy edukacyjne i zawodowe miło nam poinformować, iż w dniu: 16 grudnia 2020 roku od godziny 9:00 do godz. 12:00 uczniowie wszystkich klas drugich i trzecich Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu, wezmą udział w  KONFERENCJI online pt. KARIERA PandemioODPORNA organizowaną przez Izbę Przemysłowo Handlową Ziemi Radomskiej wraz z Narodowym Instytutem Wolności i Where2Go.edu.pl.

 
Konferencja dotyczy nowoczesnego doradztwa zawodowego.  Wydarzenie odbywać się będzie w formie transmisji na żywo na kanale Facebook oraz  YouTube. 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 45