Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Wywiad z uczniami- Co warto wiedzieć. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

W dniu 16 grudnia gościliśmy w Zespole Szkół Ekonomicznych panią redaktor z radia VOX. Pani przeprowadziła wywiad z przedstawicielami wolontariatu z Ekonomika. Jeżeli chcecie wiedzieć co było treścią wywiadu to posłuchajcie audycji, która będzie transmitowana w radiu VOX 96,9 FM w magazynie edukacyjnym "Co warto wiedzieć" w sobotę 17 grudnia o godzinie 11.00 i w niedzielę 18 grudnia o godzinie 19.00.

 
Niemiecki ma klasę / Deutsch hat Klasse PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Jaki związek ma kolor ścian z lekcją języka niemieckiego? Z pozoru nie ma. Jakże często jednak pierwsze wrażenie jest mylne! Warto więc przyjrzeć się dokładniej projektowi „Niemiecki ma klasę / Deutsch hat Klasse” prowadzonemu przez Goethe-Institut w Warszawie.

Więcej…
 
Finał Szlachetnej Paczki. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W naszej szkole - Zespół Szkół Ekonomicznych, po raz trzeci przygotowaliśmy Szlachetną paczkę dla Rodziny, która znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i zdrowotnej.

Więcej…
 
Nowy plan lekcji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Na stronie znajduje się nowy plan lekcji obowiązujący od 27 lutego 2017r.

 
Szlachetna Paczka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

To już trzeci rok z rzędu społeczność naszej Szkoły przygotowuje Szlachetną Paczkę dla potrzebującej Rodziny w ramach akcji "Szlachetna Paczka". DOŁĄCZ DO NAS! Jeżeli chcesz wspomóc wybraną przez nas Rodzinę skontaktuj się z nami - koordynatorzy akcji - klasa 3 Lg, i Zbigniew Milczarski.

 

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 10