Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Dzień Otwarty - relacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 23.03. 2018 - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ekonomicznych. Od rana tłumy gimnazjalistów zwiedziło Szkołę, zapoznało się z Naszą ofertą i chętnie uczestniczyli w przygotowanych dla nich zajęciach z różnych dziedzin.

alt

 

Więcej…
 
Dzień Otwarty w Zebrra.tv PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Zapowiedź Dnia Otwartego w Zebrra.tv : Dzień Otwarty ZSE

 
II wykład z okazji 100-lecia ZSE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

alt

Z okazji jubileuszu stulecia Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu  w dniu 20.03.2018 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu zorganizowano wykład na temat Ryzyka w działalności gospodarczej.Wykład wygłosił dr nauk ekonomicznych Krzysztof Orzechowski wieloletni wykładowca Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu, absolwent ( 1970 ) „Ekonomika”.

Więcej…
 
Zaproszenie na wykład do WSH w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu, w związku ze 100- leciem swojej nieprzerwanej działalności, zaprasza na kolejny wykład 20.03.2018 r. o godzinie 12:00 w auli WSH w Radomiu przy ul.Traugutta 61. Na temat "Ryzyka w działalności gospodarczej". Wykład wygłosi dr nauk ekonomicznych Krzysztof Orzechowski wieloletni wykładowca Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu.

 
Udział w kweście Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W dniu 17 marca 2018 roku w Galerii Słonecznej, nasi wolontariusze wzięli udział w kweście Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Kwesta dotyczyła wsparcia finansowego podopiecznych hospicjum.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 18