Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Aktualności
duże małe domyślna
Aktualności


Zajęcia dodatkowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Informacje o zajęciach dodatkowych dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018.

Oferta zajęć dodatkowych 2017/2018.

 
Europejski dzień języków obcych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Nasi odważni i pomysłowi uczniowie wzieli udział w próbie pobicia światowego rekordu z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych !!! Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia ich nagrań.

Czekamy na wasze nagrania do 30 września.

 

 
Konkurs- Wolontariusz Roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

Naszym kandydatem w konkursie: „Nauczyciel – Wolontariusz roku 2017” jest  Zbigniew Milczarski – nauczyciel religii, wolontariusz, opiekun Wolontariatu, pracujący  w ZSE w Radomiu od 1. 09. 1990 roku. Nauczyciel dyplomowany od 19. 07. 2002 r. i posiadający aktualną wyróżniającą ocenę pracy.

 

Więcej…
 
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 27.09.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Szczepaniak   

 

W środę obchodzony będzie Europejski Dzień Języków

Plan dnia:
8:50 Test wiedzy (wybrane osoby z klas 1-4 pisać będą test wyboru z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego, sala 208    odpowiedzialna p. Anna Własiuk i p. Anna Gregorczyk)
11:20 QR Quiz ( na szkolnych korytarzach zawisną kody QR, zadaniem jest skan kodu do swojego smartfonu i przetłumaczenie ukrytego słowa, oraz podanie z jakiego pochodzi języka, odpowiedź należy nanieść na kartę odpowiedzi i oddać nauczycielowi, w tym celu proszę o zainstalowanie w swoich telefonach czytnika kodów QR, odpowiedzialna p. Anna Gregorczyk)
12:20  WHAT IS IT? WHO IS IT? (Poszukaj na terenie szkoły zdjęć znanych europejskich miejsc i osób, zbierz jak najwięcej fotografii, na odwrocie napisz co to za miejsce lub kim jest ta osoba, dodaj swoje imię i nazwisko oraz klasę, oddaj podpisane materiały pani Ani Gregorczyk lub Ewie Nowak, zwycięży osoba, która odda największą ilość znalezionych i poprawnie podpisanych fotografii, odpowiedzialna p. Ewa Nowak)
OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD... WKRÓTCE !!!
Zapraszamy do założenia w tym dniu kotylionów z flagami krajów europejskich (kotyliony będzie można otrzymać na parterze od waszych koleżanek), a także do zapoznania się  z plakatami przygotowanymi przez waszych kolegów ze szkoły na temat Dnia Języków.
Komisja Języków Obcych
 

 
Akademia Filmowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W środę 13 września 2017 r. nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej Akademię Filmową 2016/2017 kina Helios w Radomiu. Podczas gali nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za uczestnictwo w projekcie i otrzymała upominki od kina Helios. Podczas gali nastąpiło również uroczyste otwarcie sezonu 2017/2018 z projektami kina Helios, m.in. Akademią Filmową, Kinem na temat i Heliosem na scenie. Gorąco zapraszamy nauczycieli i uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w kolejnej X edycji Akademii Filmowej.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 15