n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Dzień Języków 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 29 września obchodziliśmy w szkole Dzień Języków. Na lekcjach języków obcych były tematy z kulturoznawstwa z rekwizytami : flagami, kotylionami, plakatami oraz upieczonym przez Paulinę Papis z kl. 3Sp tortem Sachera. Nie zabrakło gier i zabaw językowych (również z wykorzystaniem TIK). Już po raz dziewiąty odbył się Szkolny Konkurs Językowy, w którym wzięło udział 32 uczniów z klas I-IV.

alt

 
Dzień kropki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W środę 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Podczas tego dnia odbyły sie kreatywne zajęcia związane z kropką w roli głównej, a uczniowie posiadający kropki w elemantach ubrania, zwolnieni byli z odpowiedzi ustnej.

alt

Więcej…
 
Zajęcia klasy 2Sp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie klasy 2 Sp uczący się w zawodzie technik spedytor zorganizowali na zajęciach zarządzania działalnością transportowo- spedycyjną pod opieką p. Kamili Sikory symulacyjną firmę spedycyjną „Ekontrans”. Podczas, której wcielili się w rolę spedytorów i wykonywali następujące czynności:ustalali warunki przewozu, kalkulowali ceny, podpisywali umowę spedycji z kontrahentami, wybierali odpowiednie środki transportu i wyznaczali trasę przewozu.

alt

 
I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Radomia. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 28 lutego 2020 nasi radni wzięli udział w I sesji Młodzieżowej Rady Miasta Radomia. Posiedzenie Rady rozpoczął pan wice prezydent Karol Semik.

 

alt\

Więcej…
 
Warsztaty "Jak być radnym" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek 25 lutego nasi radni Klaudia Gomuła, Julia Stępień i Dawid Wójcik wzięli udział w warsztatach przygotowujących ich do bycia radnym w Młodzieżowej Radzie Miasta Radomia. Warsztaty odbyły się w VI LO im.Jana Kochanowskiego w Radomiu.

alt

 
Spotkanie uczniów klas maturalnych z przedstawicielami WSH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 6 lutego w Zespole Szkół Ekonomicznych gościli pracownicy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. W spotkaniu z nimi uczestniczyli uczniowie wszystkich klas czwartych. Zostali oni zapoznani z bogatą ofertą edukacyjną uczelni. Poznali osiągnięcia studentów WSH oraz możliwości jakie oferuje przyszłym żakom radomska uczelnia. Uczniowie klas czwartych mieli również możliwość wypełnienia kuponów w konkursie WAKACJE W GRECJI. Nagrodą jest wspaniała, słoneczna wycieczka z osobą towarzyszącą. Losowanie już 7 kwietnia o godzinie 14.00 w siedzibie WSH.

alt
 
Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   
 Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych
Poznaliśmy tegorocznych laureatów programów stypendialnych realizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego. W ramach programów przyznawane są stypendia dla uczniów ze szkół zawodowych szczególnie uzdolnionych. W czwartek, 30 stycznia wicemarszałek Rafał Rajkowski spotkał się z uzdolnioną młodzieżą i wręczył im pamiątkowe dyplomy.
alt
 
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 22