n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


21 Listopada Dzień Życzliwości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 "Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich". -  Tolmann Pesch

Z okazji Dnia Życzliwości uczniowie naszej szkoły w poniedziałek  ubrali się na zielono.  Niech drobne gesty życzliwości będą najpiękniejszymi iskierkami codzienności.
21 LISTOPADA DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ. Podaruj komuś uśmiech
alt
 
Dzień postaci z bajek. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek od rana świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek.

alt

Więcej…
 
Wycieczka przedmiotowa do Dafi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 04.11.2021 uczniowie klas 4lg1 gr.2 i 4lg2 gr.1 uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej pod opieką p. Kamili Sikory  w firmie spedycyjno-transportowej Dafi w Radomiu. Dzięki uprzejmości kierownictwa mogliśmy poznać specyfikę firmy, zobaczyć pracę spedytorów, którymi są m.in. absolwenci naszej szkoły. Kolejnym elementem wycieczki było zapoznanie się z bazą transportową firmy oraz halą,  w której wykonywane są naprawy środków transportu. Dziękujemy kadrze zarządzającej za miło spędzony czas i  fachowe uwagi spedytorskie.

alt

 
Wycieczka klasy 2Lg do Łodzi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W środę 27 października 2021r. uczniowie klasy 2lg wraz z wychowawczynią wzięli udział w wycieczce do Łodzi. Na początek odwiedzili Centrum Nauki i Techniki C1. Następnie odbyli warsztaty "Crime Story" w Muzeum Archeologicznym. Kolejnym punktem wycieczki było przejście ulicą Piotrkowską  oraz wizyta w Manufakturze.

alt

 
Wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 We wtorek 19 października 2021 roku przy Zespole Szkół Ekonomicznych miał miejsce wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie wraz z klasami pierwszymi. Wyjazd ten miał na celu przybliżyć osobę bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w tym roku został beatyfikowany. Wraz z panem Zbyszkiem Milczarskim, księdzem Michałem i gronem uczniów klas pierwszych rozpoczęliśmy od zwiedzania i poznania miejsca w którym ta beatyfikacja się dokonała.

alt

Więcej…
 
Wycieczka do Sandomierza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 21 października 2021r.klasy 3E1g i 3Lg2g pod opieką p.Magdaleny Sucheckiej i p.Edyty Jurkowskiej udały się na wycieczkę do Sandomierza. Program wycieczki był bardzo bogaty,po dotarciu na miejsce razem z panią przewodnik rozpoczęliśmy zwiedzanie miasta. Najważniejsze punkty to:Muzeum Djecezjalne, Muzeum Ziemi Sandomierskiej, Muzeum Jana Długosza, Bazylika Katedralna, Wąwóz Królowej Jadwigi.

alt
 
Więcej…
 
. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Dnia 13 października 2021 r. klasa 2E1 uczestniczyła w wykładzie: Ustrój sądownictwa w Polsce. Wykład poprowadził Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UTH w Radomiu dr Paweł Śwital. Po zakończonym wykładzie uczniowie wcielili się w rolę sędziów, adwokatów, prokuratorów inscenizując przebieg symulacyjnej rozprawy sądowej. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu : KLASA POD PATRONATEM WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI.

alt

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 23