n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Konferencja ,, Bądź w pełni zdrowym, co to znaczy dla nas dziś". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 24 listopada 2016r. uczennice kalsy 2E2 wraz z wychowawczynią p.Anną Gregorczyk wzięły udział w konferencji ,,Bądź w pełni zdrowym, co to znaczy dla nas dziś" zorganizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne w Warszawie.

Więcej…
 
Relacja z lekcji klasy 4Lg ,,Logistyka w jednostkach administracyjnych i gospodarczych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Czy lekcja z przedmiotów zawodowych może być ciekawa i atrakcyjna, a przy tym uczniowie mogą się czegoś nauczyć w praktyce i dobrze bawić? :) Oczywiście, że tak. Zwłaszcza na większości lekcji prowadzonych w naszej szkole.
Okazję do takiej nietuzinkowej aktywności mieli dzisiaj między innymi uczniowie z klasy 4 Lg, na przedmiocie Logistyka w jednostkach administracyjnych i gospodarczych prowadzonym przez panią mgr Martę Mortkę.

Więcej…
 
Udział ZSE w XIII Olimpiadzie Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

17.10.2016r. dziewczęta reprezentowały naszą szkołę w sztafetowych  biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/17.

Więcej…
 
Uczestnictwo klas 2E1, 2E2, 2 PS i 3 HP w Akademii Filmowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Mortka   

Od roku szkolnego 2016/2017 z dużym entuzjazmem klasy 2 E1, 2 E2, 2 PS i 3 HP uczestniczą w edukacyjnym cyklu filmowym dla szkół ponadgimnazjalnych zwanym "Akademią Filmową" organizowaną przez kino "Helios" w Radomiu.  


Celem tego projektu jest kompleksowe przygotowanie młodziezy szkolnej do roli współczesnego odbiorcy kultury, ze szczególnym uwzględnieniem jej aspektów związanych ze sztuką audiowizualną w jej najbardziej charakterystycznych przejawach, jakim jest projekcja filmowa, przekaz telewizyjny, komputerowe praktyki audiowizualne. W programie zaplanowano 6 spotkań (raz w miesiącu), w których młodziez naszej szkoły uczestniczy w multimedialnych wykładach tematycznych oraz ogląda projekcje filmów, specjalnie wcześniej wybranych. Dobór filmów jest nieprzypadkowy, tak by ukazać róznorodność formalną i tematyczną kina, wychwycić i zaprezentować wyjątkowe tytuły, często prowokując do dyskusji czy refleksji.

W dniach 04 i 05.10.2016 r. nasi uczniowie mogli uczestniczyć w wykladzie audiowizualnym pt. "Czas i przestrzeń - podstawowe parametry organizujące dzieło filmowe" oraz obejrzeli film pt. "Victoria". Zapewne spotkanie zapoczątkuje wiele dyskusji na temat współczesnych problemów młodziezy z uzywkami i narkotykami oraz konsekwencji wynikających z własnych czynów i poznania przypadkowych osób. 

 Z niecierpliwością czekamy juz na kolejne wartościowe spotkanie w kinie, ktore jest równiez okazja do integracji klasowej :)

 

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 19 z 19