n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Lekcja praktyczna klas 2Hp i 2Sp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Uczniowie klasy 2Hp i 2Sp zorganizowali wraz z nauczycielkami p. M. Szczepanowską- Bartosiewicz i p. K.Sikorą praktyczną lekcję dotyczącą obsługi pasażerów i funkcjonowania portów lotniczych.

alt

Więcej…
 
Zajęcia praktyczne klasy 2Sp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klasy 2Sp na lekcji zarządzania działalnością spedycyjną i transportową, formowali paletowe jednostki ładunkowe,

alt

Więcej…
 
Bicie rekordu w wykonywaniu resuscytacji. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Uczniowie klas I we wtorek 16.10.2018 r ogodzinie 12:00 wzięli udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

alt

Więcej…
 
Otwarcie wystawy Radomianie dla Niepodległej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Dnia 9 października 2018 r. uczennice klasy 4E2 wraz z panią Karoliną Patyk wzięły udział w uroczystym otwarciu wystawy plenerowej " Radomianie dla Niepodległej" na placu Corazziego w Radomiu w ramach obchdów 100-lecia niepodległości.

alt

Więcej…
 
Wizyta w American Corner. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W dniu 03.10.2018 r uczniowie klasy 2Lg2 pod opieką pani Karoliny Barskiej-Fomin  odwiedzili placówkę American Corner, która pełni funkcję regionalnego centrum zasobów i informacji dla programów poświęconych amerykańskiej kulturze, historii i aktualnym wydarzeniom. 

alt

Pierwszym punktem wycieczki było oglądanie wystawy pt:
"Podróż w czasie" - jubileuszowa wystawa 20-lecia twórczości artystycznej Lidii Ziemińskiej oraz spotkanie i rozmowa z autorką wystawy.Artystka, urodzona w Radomiu, opowiedziała uczniom o swoich inspiracjach, procesie tworzenia swoich prac i podsumowała swoją 20-letnią działalność. 
Więcej…
 
Projekt - Lekcje z ZUS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Rozpoczynamy piątą edycję projektu „Lekcje z ZUS” w ramach której młodzież zdobywa praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej i przysługujących im świadczeń - czyli praw i obowiązków wynikających z podlegania ubezpieczeniom społecznym. 

alt

Więcej…
 
Europejski Dzień Języków- Wieża Babel w Ekonomiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 26 września 2018 roku świętowaliśmy Europejski Dzień Języków  Już poprzedniego dnia korytarz drugiego piętra został udekorowany flagami i okolicznościowymi plakatami przez panie - Malinę Ślarzyńską, Karolinę Barską-Fomin i Annę Gregorczyk.

alt

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 18