Jubileusz 100-lecia szkoly - 05.10.2018
n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Studniówka 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W sobotę 10 lutego 2018r. odbyła się Studniówka naszych tegorocznych maturzystów w Dworku Saskim. Relacja w mediach lokalnych w poniższych linkach:

Echo Dnia

Co za dzień

Zebrra.Tv

 
Jasełka w Domu Pomocy Społecznej ,,Nad Potokiem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 05 Stycznia 2018 roku odbyło się szesnaste już wspólne kolędowanie uczniów naszej szkoły z mieszkańcami DomuPomocy Społecznej „Nad Potokiem”, którego celem było kontynuowanie tradycji Bożonarodzeniowej.

alt

Więcej…
 
Zbiórka żywności "TAK pomagam" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Wolontariusze SKC z Zespołu Szkół Ekonomicznych uczestniczyli w sobotę (9 grudnia) w zbiórce żywności - "Tak pomagam".

alt

Więcej…
 
Szlachetna Paczka przekazana do magazynu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 08.12.2017  Zespół Szkół Ekonomicznych przekazał przygotowaną paczkę dla rodziny do magazynu w Zespole Szkół Ekonomicznych. EKONOMIK po raz kolejny pomógł. Szacunek i podziękowania dla wszystkich, którzy się do tego dobra przyczynili.

alt

Więcej…
 
Mikołajki 2017 w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Z okazji Mikołajek w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się mecz siatkówki w którym brali udział: dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie.

alt

Więcej…
 
Mikołajki 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W środę 06.12.2017r odbędą się w naszej szkole Mikołajki.O godzinie 11:20 zostanie rozegrany mecz w siatkówkę Nauczyciele wspólnie z uczniami. Kapitanami drużyn są Emilia Strzałkowska z 4Lg i Marta Figura z 3E1. Podczas meczu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie świąteczne,a także nasi uczniowie wystąpią z krótkim programem artystycznym.Serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu w czasie meczu i do zaprezentowania ciekawego stroju.

 
A to sztuka właśnie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Od 17 X do 10 XI br. uczniowie klas maturalnych naszej szkoły - 4E1, 4E2, 4Lg -z inicjatywy i pod opieką swojej polonistki, pani Jolanty Żurowskiej, oraz wychowawczyni kl 4E2,pani Barbary Swat, uczestniczyli w cyklu wykładów przeprowadzonych przez mgr. Michała Grabowskiego, specjalistę ds. edukacji w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu.

alt
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 13