n w    w w w w

baner
Jesteś tu:   Strona główna / Wydarzenia
duże małe domyślna
Wydarzenia


Wizyta w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 W piątek 10 lutego uczennice klasy 2E2 wraz z wychowawczynią p. Anną Gregorczyk zwiedziły wystawę w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu pt.„Oswoić nieuniknione, przybliżyć nieznane. Obrzędowość i ceremoniał pogrzebowy na przestrzeni dziejów i kultur” 

Więcej…
 
Kulig klasy 3 Hp PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Ferie zimowe i walentynki przed nami, a my już dobrze się bawimy. W końcu jest piękna zima i śnieg, na który długo czekaliśmy. By promować zimową aktywność oraz zintegrować się trochę w zimowej scenerii w dniu 09 lutego 2017 roku klasa 3 Hp wraz z wychowawczynią panią Martą Mortką wybrała się na klasowy kulig i ognisko do Muzeum Ziemi Radomskiej.

Więcej…
 
Gra symulacyjna ,,Klasa z klasą" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

23 stycznia 2017 r. pani Monika Łagowska z Goethe-Institut w Warszawie przeprowadziła w naszej szkole grę edukacyjną "Klasa z klasą", w której wzięli udział uczestnicy projektu "Niemiecki ma klasę" z kl. 2Lg2 wraz z opiekunem – panią Anną Własiuk.

Więcej…
 
Konferencja ,, Obudź się! Możesz więcej!" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

Wolontariusze z naszej szkoły w dniu 19 stycznia uczestniczyli w konferencji słowno - muzycznej zatytułowanej: "Obudź się! Możesz więcej!".

Więcej…
 
Debata ,,Narkotyki, dopalacze - ulegniesz,przepadniesz" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

„Narkotyki, dopalacze – ulegniesz, przepadniesz!”pod takim hasłem 09.12.2016r.w Wyższe Szkole Handlowej w Radomiu odbyła się debata, w której uczestniczyli uczniowie klasy 2E1 pod opieką wychowawcy p. Kamili Sikory.

Więcej…
 
Mistrzynie Radomia z wizytą u pana Dyrektora. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

 Mistrzynie Radomia w tenisie stołowym w składzie: Ewelina Starzyńska, Kinga Frączak, Emilia Strzałkowska oraz Oliwia Janiec z wizytą u pana Dyrektora Rafała Walczaka. 

alt

autor: Małgorzata Olszewska

 
Ogólnopolska Zbiórka Żywności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gregorczyk   

W sobotę 10 grudnia 2016 roku wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas Diecezji Radomskiej w Zespół Szkół Ekonomicznych zbierali żywność w markecie Biedronka przy ulicy Żółkiewskiego w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności - "Tak pomagam!".

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 7